Воїни полку Рейд Сил безпілотних систем ЗСУ уразили низку складових системи зв’язку, яку російська армія почала використовувати після втрати можливості повноцінно користуватися терміналами Starlink. Відео опубліковано у Фейсбук.
Йдеться про альтернативні рішення – мережі ретрансляторів на антенах і локальні системи зв’язку між підрозділами. Розміщені вони були на значній відстані від лінії фронту.
“Від стійкості та гнучкості такої системи як альтернативи Starlink прямо залежить керованість ворожих військ. Тому знищення антен зв’язку окупаційної армії в прифронтовій зоні є пріоритетним завданням”, – йдеться у повідомленні.
Опублікувати у
Новини України
СБС показали знищення російської альтернативи Starlink
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав втрати Росії станом на 27 червня
Опублікувати у
Новини України
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Опублікувати у
Новини України
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Дембеле став героєм матчу Франції з Норвегією, Сенегал розгромив Ірак
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Квітень 2026: що буде з тарифами, виплатами переселенцям та пенсіями