В Одесі увечері у середу, 25 березня водій відкрив вогонь по поліцейських під час перевірки документів. Про це повідомила Національна поліція.
Зазначається, що чоловік раптово почав стріляти по поліцейських.
Двоє патрульних зазнали вогнепальних поранень. Їм надають необхідну медичну допомогу. На місці працює слідчо-оперативна група та інші профільні служби.
В місті введено спецоперацію для затримання чоловіка. Відомо, що він перебуває у розшуку за ухилення від мобілізації.
Раніше повідомллося, що у прифронтовому місті Словʼянськ невідомий відкрив вогонь по правоохоронцям і вбив офіцера поліції.
У Києві іноземець влаштував стрілянину
Опублікувати у
Новини України
В Одесі стріляли по поліцейських
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Панель 4: «Партнерство заради безпеки: синергія війська та цивільної освіти»
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Панель 2: «Два роки реформи: що змінилося і хто за цим стоїть?»
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
🦾 Юний плавець з протезом мріє про Олімпійські ігри | Кирило Салов
Опубліковано
admin