В Одесі увечері у середу, 25 березня водій відкрив вогонь по поліцейських під час перевірки документів. Про це повідомила Національна поліція.
Зазначається, що чоловік раптово почав стріляти по поліцейських.
Двоє патрульних зазнали вогнепальних поранень. Їм надають необхідну медичну допомогу. На місці працює слідчо-оперативна група та інші профільні служби.
В місті введено спецоперацію для затримання чоловіка. Відомо, що він перебуває у розшуку за ухилення від мобілізації.
Раніше повідомллося, що у прифронтовому місті Словʼянськ невідомий відкрив вогонь по правоохоронцям і вбив офіцера поліції.
У Києві іноземець влаштував стрілянину
Опублікувати у
Новини України
В Одесі стріляли по поліцейських
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Опубліковано
admin