США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові відповіли на атаку на танкер в Ормузькій протоці здійсненням нових ударів по об’єктах в Ірані. Це сталося після того, як Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню і запустив безпілотник-камікадзе, який поранив танкер Kiku. Американські військові атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування відповідно до Центрального командування США.

Більше від автора

Трамп допустив відмову від “духу Анкориджа” – ЗМІ

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *