Росія вдарила Київ балістикою

У ніч на 28 червня російські військові здійснили ракетний удар балістикою по Києву під час повітряної тривоги. Міська державна адміністрація повідомила про це і оголосила загрозу застосування балістики. Під час сирен та вибухів міський голова Кличко закликав жителів залишатися в укриттях. В результаті атаки пролунало щонайменше п’ять вибухів. Це сталося після попередньої атаки 25 червня, коли у Дарницькому районі Києва внаслідок ударів ракет загорілися склади і двоє людей отримали поранення. Також у новинах згадується, що G7 готує допомогу Києву у зв’язку з виниклою ситуацією.

Більше від автора

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Спека в Німеччині сягла нового історичного рекорду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *