Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але конфлікт між ними продовжується. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що буде відповідь на насильство насильством після того, як американські військові відповіли на удар іранського безпілотника. Венс закликав Іран дотримуватися угоди і вирішувати розбіжності дипломатичним шляхом. Тим часом, президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. 17 червня сторони підписали меморандум про припинення війни та відкриття Ормузької протоки, але деталі угоди ще потребують уточнень.
Опублікувати у
Новини світу
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Опубліковано
admin
Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський