Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але конфлікт між ними продовжується. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що буде відповідь на насильство насильством після того, як американські військові відповіли на удар іранського безпілотника. Венс закликав Іран дотримуватися угоди і вирішувати розбіжності дипломатичним шляхом. Тим часом, президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. 17 червня сторони підписали меморандум про припинення війни та відкриття Ормузької протоки, але деталі угоди ще потребують уточнень.

Більше від автора

Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський

Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *