Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії після окупації деяких областей України у 2022 році, повернулися додому. Серед них є люди від 35 до 66 років, яких росіяни незаконно тримали в полоні. Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, повідомив, що це стало можливим завдяки його роботі з російським колегою. Один з українців був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого затримали по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених також є доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі, разом з якою його затримали.
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
СБУ показала фото обміну полоненими
Опублікувати у
Новини України
Винищувач МіГ-29 розбився на Полтавщині
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал відкритий до трансферу Камавінги, однак існує певна перешкода
Опубліковано
admin
Челсі націлився на захисника збірної Франції