Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії після окупації деяких областей України у 2022 році, повернулися додому. Серед них є люди від 35 до 66 років, яких росіяни незаконно тримали в полоні. Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, повідомив, що це стало можливим завдяки його роботі з російським колегою. Один з українців був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого затримали по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених також є доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі, разом з якою його затримали.

Більше від автора

Челсі націлився на захисника збірної Франції

Вітальне слово АНІЦИ ДЖАМІЧ з нагоди Дня Конституції України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.