Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

У матчі з Іраном збірна Єгипту зіграла внічию, що дозволило їй вийти у 1/16 фіналу чемпіонату. Однак у наступній грі з Австралією єгиптяни можуть пропустити трьох важливих гравців. Мохамед Салах відчув дискомфорт на полі і був замінений через біль у стегні. Два захисники команди також отримали травми: Махмуд Сабер почув м’язовий дискомфорт, а Мохамед Абдельмонем травмував гомілку. Гравці чекають медичне обстеження, щоб визначити тривалість їх відсутності на полі. У цей час один з фаворитів турніру – збірна Бельгії – втратила ключового гравця на старті плей-офф.

Більше від автора

Красюк розповів, яким він бачить “останній танець” Усика

Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *