Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент Володимир Зеленський оголосив, що від початку повномасштабного вторгнення Україна вдалося повернути з російського полону понад 9500 своїх громадян, з них лише у 2026 році – 1596 осіб. У п’ятницю, 26 червня, звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з них перебували у полоні з 2022 року. Зеленський підкреслив, що важливо повернути кожну людину, яка знаходиться в російській неволі, і продовжується робота над цим. Він також підкреслив необхідність підтримки звільнених українців після повернення додому, зокрема в адаптації, лікуванні та вирішенні соціальних питань. Зеленський висловив подяку переговорній групі та українським військовим, які допомагають у проведенні обмінів полоненими.

Більше від автора

Крим – це Україна, захист військових, ВПО та право на житло в Україні | RADA.LIVE

У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.