Україна повернула з полону 160 військових

Україна та Росія провели обмін полоненими, в результаті якого додому повернулись 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які брали участь у захисті держави на різних напрямках. Вони отримають медичний огляд, лікування, грошові виплати та документи, і потім направляться на реабілітацію після тривалого перебування у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку в організації обміну, а також подякував усім державним структурам і організаціям, які допомагали у цьому процесі. Усього за час своєї діяльності Коордштаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних осіб.

Більше від автора

Угорщина знову блокує відкриття переговорних кластерів для України

Путін втратив близького соратника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.