Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я

Іранський президент атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоди про припинення вогню, повідомив Дональд Трамп. Американський лідер заявив, що один іранський безпілотник пошкодив корабель, але той продовжив свій рух. США збили ще три безпілотники, які направлялися на цей корабель. Трамп назвав атаку “безглуздим порушенням” угоди. Хоча президент не назвав постраждале судно та час атаки, ЗМІ повідомляли про судно, яке було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, зокрема про проходження суден через Ормузьку протоку та запаси урану в Ірані. Згідно тимчасової угоди, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих питань.

Більше від автора

Уже більш ніж 9500 людей повернули з російського полону від початку повномасштабної війни

Знали ще рік тому. Скандальна справа Скелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.