США атакували іранські військові цілі

Центральне командування США (CENTCOM) повідомило про удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило Ормузьку протоку. В результаті атаки були пошкоджені місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM зазначив, що ця агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства у міжнародному торговому коридорі. Збройні сили США продовжують координацію безпечного проходу для комерційних суден і підтверджують свою готовність забезпечити дотримання угоди.

Більше від автора

Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ

Бунт чи блеф? Погрози військового заколота в РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *