Один з найбільших нафтовиробників картелю ОПЕК – Об’єднані Арабські Емірати – вирішив вийти з організації через суперечки з іншими країнами щодо розміру квоти на видобуток нафти. Тепер Ірак розглядає можливість також вийти з ОПЕК, якщо йому не збільшать квоту. Ірак зазнав значних втрат через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Квота для Іраку становить 4,378 млн барелів на добу, але в травні він видобував лише 1,48 млн барелів на добу. Країна планує збільшити видобуток до 7 млн барелів на добу. Нафта – основне джерело доходу для Іраку, який є одним з п’яти засновників ОПЕК.
Опублікувати у
Новини бізнесу
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту
Опубліковано
admin