З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Один з найбільших нафтовиробників картелю ОПЕК – Об’єднані Арабські Емірати – вирішив вийти з організації через суперечки з іншими країнами щодо розміру квоти на видобуток нафти. Тепер Ірак розглядає можливість також вийти з ОПЕК, якщо йому не збільшать квоту. Ірак зазнав значних втрат через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Квота для Іраку становить 4,378 млн барелів на добу, але в травні він видобував лише 1,48 млн барелів на добу. Країна планує збільшити видобуток до 7 млн барелів на добу. Нафта – основне джерело доходу для Іраку, який є одним з п’яти засновників ОПЕК.

Більше від автора

ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *