Україні наближається аномальна спека, яка в поєднанні з обстрілами російських об’єктів інфраструктури може спричинити серйозний дефіцит електроенергії. Укренерго попереджає про можливі відключення світла через цю ситуацію. Температура підніметься до +40 градусів, і очікується, що спека триватиме як мінімум до кінця наступного тижня. Крім того, російські удари по енергетичній інфраструктурі та планові ремонти АЕС ускладнюють ситуацію. У разі масованих атак чи великого споживання електроенергії можуть вжити заходи, включаючи графіки відключень. Однак, варто відзначити, що цього літа ситуація в енергосистемі України у порівнянні з минулими роками є кращою, завдяки ряду заходів, включаючи зростання частки розподіленої генерації та підвищення рівня захисту електростанцій і підстанцій.
Опублікувати у
Новини України
Йде аномальна спека: чи будуть відключення світла
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Кінбурнській косі підняли прапор України
Опублікувати у
Новини України
Удари по НПЗ в Уфі: стало відомо про результати
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Конференція з відновлення України у Гданську: головні тези | Олена Кондратюк
Опубліковано
admin
На Львівщині на закупівлях для ЗСУ викрили переплату в 18 млн