Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

СБУ, поліція та прокуратура розкрили схему підпалів автівок Сил оборони в Кіровоградській та Одеській областях, яку виконували чотири поплічники ФСБ Росії. Виявилося, що місцеві жителі були завербовані для цих дій через “легкі заробітки” у Telegram-каналах. Зловмисники погодилися підпалювати автомобілі ЗСУ за обіцянками швидких грошей. У результаті розслідування вдалося затримати цих осіб і виявити їх плани щодо підриву електропоїзда. Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення.

Більше від автора

Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії

Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *