У четвер в частині районів Києва відбулися аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Це стало наслідком технологічного порушення на одному з енергетичних об’єктів. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи і роблять усе можливе для швидкого відновлення електропостачання. Очікується, що обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі. Також наголошується на потребі слідкувати за оновленнями на офіційних сторінках Укренерго. Раніше того ж дня було зафіксовано відключення електроенергії на лівому березі Києва, а також у деяких інших районах столиці. Також були повідомлені про знеструмлення у п’яти регіонах України через удари по об’єктах електромережі, які, ймовірно, були здійснені з боку Росії.
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині на закупівлях для ЗСУ викрили переплату в 18 млн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни завдали ударів по локомотивах у Запоріжжі та на Сумщині, є загиблий
Опубліковано
admin
Крим втрачає стратегічне значення: аналіз ситуації на фронті | Олександр Мусієнко