Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час атаки на Воронезький завод напівпровідникових приладів. Ракети були розроблені для літаків F-16 та мають високу точність та дальність дії. За інформацією Forbes, Україна уклала контракт на закупівлю 3550 таких ракет. 22 червня українські військові вдарили ракетами по Воронезькому заводу, який є ключовим російським виробником електроніки для військової техніки. Україна також оголосила готовність виробляти ракети до системи ПЗК Patriot.

Більше від автора

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.