У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему крадіжки газу, яка завдала збитків на суму щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газової мережі, щоб красти газ для опалення будинку. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації шкоди і обіцяє розкрити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу підкреслив, що крадіжки газу споживачами завдають мільярдні збитки, тоді як країна змушена закуповувати імпортний газ через атаки Росії на газові об’єкти.

Більше від автора

Стівенсон пояснив, чому обере інший шлях, ніж Кроуфорд

Засідання Комітету з питань інтеграції України до ЄС 23.06.2026

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *