Нафтовий зашморг для Кремля

Після того як США та Іран досягли перемир’я та ситуація навколо Ормузької протоки частково стабілізувалася, з’являється обережна надія на посилення міжнародного тиску на російську нафтову галузь. США можуть повернутися до жорсткішої санкційної політики. Своєю чергою ЄС готує 21-й пакет обмежень, а Україна продовжує атаки по НПЗ, створюючи додаткові ризики для російської енергетики. Все це може вдарити не лише по економіці РФ, а й по ходу війни, обмеживши її ресурси. Чи стане це переломним моментом у війні? Вашингтон може поновити санкції щодо РФ Після того як США та Іран досягли перемир’я та домовилися про зниження напруженості навколо Ормузької протоки, світовий нафтовий ринок став більш стабільним і менш схильним до різких цінових коливань.

Більше від автора

Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі

Від початку року іноземці отримали менше 4 тис дозволів на роботу в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.