Прем’єр Британії оголосив про відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що прийняті ним рішення були спрямовані на благо країни, а тому вирішив піти з посади лідера Лейбористської партії. Стармер вже звернувся до партійного комітету з проханням затвердити графік виборів нового лідера. Він також заявив, що залишиться прем’єр-міністром до завершення виборів, щоб забезпечити впорядковану передачу влади. Напередодні цього відомим стало переможне завершення довиборів в окрузі Мейкерфілд мером Великого Манчестера Енді Бернем, який тепер може висунути свою кандидатуру на посаду лідера партії. Стармер прийшов до висновку, що він втратив підтримку у власній партії і не може продовжувати на посаді.

Більше від автора

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.