Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про досягнення прогресу після першого раунду переговорів зі США у Швейцарії. Речник МЗС Ірану повідомив, що обговорювали підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану та санкції на продаж нафти. Було домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану також підтвердили позитивну атмосферу переговорів та обнадійливий прогрес. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом посередництва, який має сприяти досягненню остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори продовжуються у Швейцарії, а також узгоджено створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Проте, після загроз Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть зіткнутися з труднощами.

Більше від автора

В Москві заявили про масовану атаку дронів

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *