Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан вважають, що після першого раунду переговорів зі США в Швейцарії досягли певного прогресу. Учасники переговорів обговорили питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Також була узгоджена необхідність забезпечення безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Сторони домовилися про створення Комітету високого рівня для нагляду за переговорами та розроблення дорожньої карти для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Також угоджено створення “групи з усунення конфліктів” для припинення військових дій у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо можливого контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.

Більше від автора

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *