Іран, Катар і Пакистан вважають, що після першого раунду переговорів зі США в Швейцарії досягли певного прогресу. Учасники переговорів обговорили питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Також була узгоджена необхідність забезпечення безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Сторони домовилися про створення Комітету високого рівня для нагляду за переговорами та розроблення дорожньої карти для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Також угоджено створення “групи з усунення конфліктів” для припинення військових дій у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо можливого контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN