В Одеській області після негоди без електропостачання залишаються 7,5 тис. абонентів, енергетики працюють у посиленому режимі. Про це увечері в неділю, 1 лютого, повідомив очільник ОВА Олег Кіпер.
“Станом на 21:00 без світла залишалися 7,5 тисяч абонентів. Роботи не зупиняються ні на хвилину і триватимуть до повного відновлення”, – зазначив чиновник.
Кіпер поінформував, що в області продовжують діяти стабілізаційні відключення за графіками.
“Однак, в частині Одеського району та деяких районних центрах області тривають екстрені відключення без графіків. Їх застосовують для запобігання перевантаження працездатного обладнання”, – зазначив очільник ОВА.
Опублікувати у
Новини України
На Одещині тисячі людей залишаються без світла після негоди
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму
Опублікувати у
Новини України
Зеленський відреагував на відставку Стармера
Опублікувати у
Новини України
Військові показали рекордний дронопад Молній
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Німеччини втратила ключового захисника до кінця ЧС-2026
Опубліковано
admin
У Празі відбувся масштабний мітинг на підтримку президента