Уночі 11 листопада війська Російської Федерації атакували критичну інфраструктуру Одеської області за допомогою ударних дронів. Одна людина була поранена в результаті цих нападів. Голова Одеської обласної державної адміністрації, Олег Кіпер, повідомив, що незважаючи на захисні заходи, було завдано шкоди об’єктам цивільної енергетичної та транспортної інфраструктури. На декількох енергетичних об’єктах спалахнули пожежі, які вдалося швидко загасити. Також було пошкоджено депо Укрзалізниці та адміністративні будівлі. За попередніми даними, одна людина отримала поранення від осколків. В регіоні зараз працюють генератори, а відкриті пункти незламності.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни атакували інфраструктуру Одещини
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Російська армія зменшила кількість атак – Генштаб
Опублікувати у
Новини України
Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
ДБР викрило схему: 80 тисяч за невідправку на фронт | Тетяна Сапьян
Опубліковано
admin