Українські правоохоронці повідомили про підозру колишньому заступнику міністра соціальної політики, який зараз працює радником діючого міністра. Чиновник розтратив понад 23 мільйони гривень державних коштів на запуск програми E-Social, призначеної для надання електронних послуг населенню. Виявилося, що програма була непрацездатною і не відповідала законодавству. Чиновник уклав угоду з консорціумом на розробку програмного забезпечення, але не контролював процес відбору підрядників для тендеру. Це призвело до того, що підприємці отримали кошти, але не виконали роботу в повному обсязі. За це йому пред’явлено підозру у службовій недбалості. Також було заявлено про підозри семи особам у корупційній схемі в енергетиці, п’ятьох з них вже затримали.
Опублікувати у
Новини України
Ексзаступник міністра соцполітики отримав підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік
Опублікувати у
Новини України
Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар заявив про готовність зіграти у вирішальному матчі бразильців
Опубліковано
admin
Розслідування НАБУ в “Енергоатомі”: що відомо про масштабну корупційну схему | Тимофій Милованов