У Росії планують ввести нове обмеження для користувачів мобільного інтернету і SMS. Це 24-годинний “період охолодження”, під час якого деяким абонентам буде заборонено користуватися цими послугами. Обмеження стосуватиметься осіб, які були в міжнародному роумінгу або не використовували свою SIM-картку протягом 72 годин. Ця ініціатива може бути спрямована на боротьбу з використанням SIM-карт у безпілотниках для атак на російську інфраструктуру. Експерти, однак, зауважують, що введення такого обмеження не гарантує повного захисту від атак безпілотників.
Опублікувати у
Новини світу
У Росії на добу вимкнуть мобільний інтернет – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека. Європу паралізує погода
Опублікувати у
Новини світу
Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну
Опубліковано
admin
Росія атакувала енергооб’єкти у чотирьох областях