У четвер, російські загарбники здійснили напад на Дніпропетровську область, в результаті чого вісім вугільних шахт залишилися без електроенергії. У момент атаки під землею перебували 2595 гірників, але за допомогою рятувальників вдалося безпечно вивести їх на поверхню. На щастя, жертв і постраждалих не відзначено.
Опублікувати у
Новини України
Знеструмлено вісім шахт через атаку РФ – Міненерго
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений
Опублікувати у
Новини України
Не був в Україні: Зеленський дорікнув Навроцькому
Більше від автора
Динамо – Зрінськи: онлайн-трансляція матчу Ліги конфренцій