Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Болгарії Росен Желязков провели телефонну розмову, під час якої обговорили співпрацю в енергетичній сфері. Вони домовилися про кроки, які сприятимуть енергетичній безпеці в регіоні, а також обговорили проєкти спільного виробництва, включаючи заходи з підвищення безпеки в Чорному морі. Обидва лідери погодилися на подальшу співпрацю і вирішили, що їхні команди детально опрацюють усі аспекти співпраці.
Опублікувати у
Новини України
Зеленський провів розмову з президентом Болгарії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Трамп підтвердив удари США по Ірану
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Київ балістикою
Опублікувати у
Новини України
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
Більше від автора
Судаков висловив підтримку команді після поразки від Баєра: Лажають усі