Уряд відмовився продовжувати пільги на імпорт електромобілів, хоча відповідна поправка була підтримана у Раді. Нардеп Ярослав Железняк повідомив про це 6 листопада. Поправку народних депутатів уряд відхилив під час доопрацювання проєкту закону про державний бюджет на 2026 рік. Це означає, що пільги на електромобілі будуть скасовані. Лобісти вказують, що продовження пільг обійшлося б державі у 30 мільярдів гривень. У вересні електромобілі стали найпопулярнішими в Україні, зайнявши третину ринку нових легкових автомобілів. Глобальні продажі електромобілів та гібридних авто в цьому місяці досягли рекордних 2,1 мільйона одиниць, що на 26% більше, ніж у попередньому році.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Уряд відхилив продовження пільг на імпорт електромобілів – нардеп
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опублікувати у
Новини бізнесу
Золото вперше за тривалий час впало в ціні
Опублікувати у
Новини бізнесу
Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії
Опубліковано
admin