Російська компанія Лукойл втратила можливість постачати нафту через Баку після введення санкцій США. Тепер відвантаження нафти буде направлене до порту Махачкала, а потім трубопроводом до Новоросійська. У листопаді очікується відвантаження близько 30 000 тонн сировини, а з грудня весь обсяг (~130 000 тонн) буде переорієнтований. Крім того, компанія стикається з труднощами у фрахтуванні суден, втратила можливість відвантажувати нафту з Іраку та зіткнулася з проблемами у фінансових операціях у Фінляндії. Санкції проти Лукойлу призвели до значних втрат, що може перевищити 120 млрд рублів на місяць. Компанія також оголосила про продаж своїх закордонних активів компанії Gunvor.
Опублікувати у
Новини світу
Лукойл втратив порт Баку через санкції США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Спека в Німеччині сягла нового історичного рекорду
Опублікувати у
Новини світу
Трамп допустив відмову від “духу Анкориджа” – ЗМІ
Опублікувати у
Новини світу
Президент Сербії сказав, коли піде у відставку
Більше від автора
Динамо vs Зріньскі: напередодні матчу Ліги конференцій