У середу, 5 листопада, молодіжна команда Динамо Київ U-19 провела матч проти команди Броммапойкарн. Ця зустріч відбулася у другому раунді Шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА.
Опублікувати у
Новини спорту
Динамо обіграло шведів і вийшло до третього раунду Юнацької ліги УЄФА
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем
Опубліковано
admin