Сьогодні в Україні російські загарбники атакували енергетичні об’єкти в Харківській та Чернігівській областях. Це призвело до відключення електроенергії на території країни до 22:00. Відновлювальні роботи тривають, але енергетики просять мешканців обмежити споживання електроенергії до завершення робіт. Графіки відключень діють по всій країні, і рекомендують слідкувати за актуальною інформацією на офіційних ресурсах обленерго. У зв’язку з цим енергетики просять бути ощадливими у використанні електроприладів до 22:00.
Опублікувати у
Новини України
Атаковано енергооб’єкти у двох областях України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Україна отримала партію літаків від Чехії
Опублікувати у
Новини України
На Кінбурнській косі підняли прапор України
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП
Опубліковано
admin
В Білорусі на одному з двох НПЗ спалахнула пожежа