Сьогодні в Україні російські загарбники атакували енергетичні об’єкти в Харківській та Чернігівській областях. Це призвело до відключення електроенергії на території країни до 22:00. Відновлювальні роботи тривають, але енергетики просять мешканців обмежити споживання електроенергії до завершення робіт. Графіки відключень діють по всій країні, і рекомендують слідкувати за актуальною інформацією на офіційних ресурсах обленерго. У зв’язку з цим енергетики просять бути ощадливими у використанні електроприладів до 22:00.
Опублікувати у
Новини України
Атаковано енергооб’єкти у двох областях України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Україна отримала партію літаків від Чехії
Більше від автора
Опублікувати у
Новини політики
Мерц оцінив шанси РФ та України на перемогу у війні
Опубліковано
admin
В Білорусі на одному з двох НПЗ спалахнула пожежа