Російські окупанти оголосили про завершення робіт з відновлення будівлі драматичного театру в Маріуполі, а відкриття заплановано на грудень цього року. Місцева рада вважає це обурливим, оскільки театр перетворюють на майданчик для російських вистав та концертів на місці воєнного злочину. У грудні російські окупанти планують відкрити театр, де будуть ставити російські п’єси, що викликає обурення у місцевих жителів.
Опублікувати у
Новини України
Окупанти готуються відкрити драмтеатр у Маріуполі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський
Опублікувати у
Новини України
Помер екснардеп Олександр Рябека
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Канада закупить в Австралії надсучасну радарну систему
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Ман Сіті готовий підвищити ставки в боротьбі за лідера Ноттінгем Форест
Опубліковано
admin
Київ офіційно отримав статус Міста музики ЮНЕСКО