У Миколаївській області сталася дорожньо-транспортна пригода, в яку потрапили легковик і автомобіль швидкої медичної допомоги. Двоє медичних працівників отримали травми. Зіткнення сталося на автодорозі поблизу селища Мирне. В результаті аварії постраждали двоє медиків, яких госпіталізували. Водій легковика відмовився від госпіталізації. Поліція розслідує обставини події. Також в інших регіонах країни трапилися схожі події: у Івано-Франківській області водій у стані алкогольного сп’яніння вчинив ДТП, у якій загинули двоє людей, а на трасі Київ-Одеса перекинувся мікроавтобус, унаслідок чого постраждали вісім осіб.
Опублікувати у
Новини України
На Миколаївщині зіткнулися легковик та “швидка”: є постраждалі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України
Опублікувати у
Новини України
З початку доби відбулося 200 боєзіткнень
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Опубліковано
admin
Спілкування Володимира Зеленського і Йонаса Гара Стере з медіа