У Хорватії завершився чемпіонат світу з боротьби, в якому взяла участь збірна України. Наші спортсмени виступили дуже гідно, відправивши на турнір 30 учасників. Лише двоє з них вдалося вибороти медалі. Марія Винник виборола “срібло” у ваговій категорії до 59 кг, а Алла Белінська стала чемпіонкою у категорії до 72 кг. Завдяки цим успіхам, Україна посіла 7-9 місце в загальному медальному заліку. Перше місце посіла Японія, друге – Іран, а третє – США. Україна здобула одну золоту та одну срібну медаль.
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу з боротьби: Україна – у топ-7 медального заліку
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Землетрус у Венесуелі: кількість жертв зросла до 1430
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві юнак за кермом мотоцикла на смерть збив пішохода
Опубліковано
admin
Повітряні сили Фінляндії розпочали наймасштабніші осінні навчання