Російські війська з Криму випустили не менше двох балістичних ракет по місту Миколаїв. У результаті прогриміли вибухи. Цю інформацію підтвердив мер міста Олександр Сєнкевич. Також росіяни атакували Миколаїв, Дніпро та Павлоград безпілотниками. Подробиці та результати цих атак наразі невідомі. Крім того, минулої ночі в Києві також було атаковано безпілотниками, які були збиті, а уламки їх впали в різних частинах міста.
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала балістикою Миколаїв
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Дрони зоставили Севастополь повністю без світла
Опублікувати у
Новини України
РФ ударила по будинках в Балаклії: є загиблий
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
Опубліковано
admin