Лідер так званої “ДНР” став об’єктом нової підозри від українських правоохоронців. Йдеться про його наказ вивезти з порту в Маріуполі метал на суму понад 700 млн гривень. За даними слідства, у 2022 році він віддав такий наказ після окупації Маріуполя. Ватажок “ДНР” вирішив організувати вивезення металу з акваторії та суден маріупольського порту, який належав комбінатам Азовсталь та ім. Ілліча. Всього було вивезено майже 30 тисяч тонн металу на суму понад 700 млн гривень. Правоохоронці повідомили фігуранту про підозру у порушенні законів та звичаїв війни.
Опублікувати у
Новини України
Ватажок “ДНР” Пушилін отримав нову підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin