Голкіпер збірної України Анатолій Трубін висловився про поразку від Франції (0:2) у стартовому турі групового етапу кваліфікації ЧС-2026.
Український воротар звернувся до вболівальників, які підтримували національну команду у номінально домашньому поєдинку у польському Вроцлаві.
“Дякую всім, хто підтримав нас у Польщі. Ваша присутність додає сил.
Кваліфікація триває – ми продовжуємо боротися”, – написав Трубін в Instagram. Переглянути цей допис в Instagram
Опублікувати у
Новини спорту
Трубин поділився враженнями після матчу з французами
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 17-го ігрового дня – кінець групового етапу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бельгія впоралася з Новою Зеландією, а Єгипет розділив очки з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Дешам став рекордсменом за кількістю перемог на чемпіонатах світу
Опубліковано
admin
Трубін поділився враженнями після матчу з французами