У місті Тернопіль сталася стрілянина неподалік від дитячого майданчика, в результаті якої поліція встановила, що в цьому інциденті причетні двоє 14-річних підлітків. Один з хлопців визнав, що стріляв з пневматичного пістолета по бляшанці, а зброю він отримав від свого товариша. Поліція провела профілактичну бесіду з обома підлітками, а батькам одного з них склали адміністративний протокол за недбале виховання дитини. Також правоохоронці з’ясовують, хто ще був присутній під час інциденту та чи брали участь інші особи в цьому правопорушенні.
Опублікувати у
Новини України
У Тернополі підліток влаштував стрілянину біля дитячого майданчика
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський
Опублікувати у
Новини України
Помер екснардеп Олександр Рябека
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Канада закупить в Австралії надсучасну радарну систему
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Ман Сіті готовий підвищити ставки в боротьбі за лідера Ноттінгем Форест
Опубліковано
admin
В Україні рекорд із продажу електромобілів