У місті Тернопіль сталася стрілянина неподалік від дитячого майданчика, в результаті якої поліція встановила, що в цьому інциденті причетні двоє 14-річних підлітків. Один з хлопців визнав, що стріляв з пневматичного пістолета по бляшанці, а зброю він отримав від свого товариша. Поліція провела профілактичну бесіду з обома підлітками, а батькам одного з них склали адміністративний протокол за недбале виховання дитини. Також правоохоронці з’ясовують, хто ще був присутній під час інциденту та чи брали участь інші особи в цьому правопорушенні.
Опублікувати у
Новини України
У Тернополі підліток влаштував стрілянину біля дитячого майданчика
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський відреагував на відставку Стармера
Опублікувати у
Новини України
Військові показали рекордний дронопад Молній
Більше від автора
В Україні рекорд із продажу електромобілів