У Ірані стратили Рузбеха Ваді за звинуваченням у передачі секретної інформації ізраїльській розвідці про іранського ядерного вченого, який загинув у червні під час війни з Ізраїлем. Суд підтвердив страту Ваді через повішення після розгляду справи у вищих судових інстанціях. Засуджений працював у секретній організації та мав доступ до конфіденційних даних. Його, за вірсією слідства, завербували онлайн агенти ізраїльської розвідки. Крім того, у той же день ще одного чоловіка стратили за причетність до терористичної організації “Ісламська держава” та планування терактів на території Ірану. Amnesty International вказує, що Іран посідає друге місце у світі за кількістю виконаних страт.
Опублікувати у
Новини світу
В Ірані стратили чоловіка, звинуваченого у співпраці з Моссадом
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Через Ормузьку протоку пройшла рекордна кількість нафти – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Навроцький не приїде на конференцію з відновлення України: названа причина
Опубліковано
admin
Додіка позбавлено мандата президента Республіки Сербської