Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що перший виступ нового президента Кароля Навроцького підкреслює його бажання мати більше повноважень, які за Конституцією належать уряду, а не главі держави. Туск відзначив, що такий тон може призвести до конфліктів, але наголосив на важливості співпраці. Навроцький в своєму виступі критикував уряд Туска і закликав відновити верховенство права. Туск підкреслив, що президент представляє, а уряд керує, та запевнив, що уряд буде вірним захисником конституції.
Опублікувати у
Новини світу
Туск розкритикував першу промову Навроцького
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Погрози Трампа нашкодили перемовам з Іраном – CNN
Опублікувати у
Новини світу
“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали
Опублікувати у
Новини світу
В Росії визнали факт “бусифікації”
Більше від автора
Росіяни тиснуть на 11 напрямках – Генштаб