У 2025 році у Миколаївській області внаслідок тривалої посухи було втрачено майже весь урожай кукурудзи та половину соняшника. Голова обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Кім заявив про це у програмі “Еспресо” 5 липня. Посуха, яка триває вже другий рік, створила серйозні проблеми для сільськогосподарських підприємств. Цьогоріч було втрачено приблизно 400 тисяч гектарів кукурудзи і половину соняшника. У зв’язку з триваючою спекою розглядається можливість пропускати транспорт з зерном у комендантську годину, щоб полегшити транспортування. Голова ОВА підкреслив, що звернулися за допомогою до держави і хоча ситуація складна, вони шукають шляхи вирішення проблеми.
Опублікувати у
Новини України
Посуха знищила урожай кукурудзи і соняшника на Миколаївщині – Кім
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Смертельна ДТП під Києвом: п’ятеро загиблих
Опублікувати у
Новини України
Війна орденів. Найглибша криза України з Польщею
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила авіабомбами по Сумах: є постраждалі
Більше від автора
Курс гривні зміцнився в обмінних пунктах