У центрі Дніпра правоохоронці затримали жінку, яка готувала теракт біля будівлі правоохоронного органу. Виявилося, що ця 29-річна жінка з Вінниці була агенткою російських спецслужб. Вона забрала саморобний вибуховий пристрій у Павлограді та прибула до Дніпра, щоб провести дорозвідку і підготувати місце для підриву. Жінку затримали на блокпосту, коли вона намагалася втекти. Зараз вона перебуває під вартою, і їй загрожує до 12 років ув’язнення.
Опублікувати у
Новини України
СБУ упередила теракт у центрі Дніпра
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Перевірки в ТЦК: мобілізація в Україні має бути законною | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий клуб намагався переманити зіркового форварда
Опубліковано
admin
Пожежа у Кривому Розі: загинули троє людей