На тимчасово окупованих територіях Донецької області сталася ще більша проблема із водопостачанням через скорочення графіків подачі води. Глава самопроголошеної “ДНР” Денис Пушилін повідомив російському президенту Путіну про цю ситуацію. Він зазначив, що побудований у 2023 році водогін Дон-Донбас не вирішив проблему із водопостачанням. У регіоні великі втрати води через старі мережі, не ремонтовані з 1990-х років. Стан справ критичний: у деяких містах вода подається лише раз на кілька днів на декілька годин, є постійні прориви і велика кількість аварій. Росія постачає воду на окуповані території через водогін та водосховища, а також використовує водовози з Москви та інших регіонів. Жителі скаржаться на відсутність води в лікарнях та дитячих садках, що може призвести до гуманітарної катастрофи.
Опублікувати у
Новини України
Пушилін поскаржився Путіну на водний колапс у Донецьку
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
В Німеччині з гори зірвався і загинув 19-річний альпініст
Опубліковано
admin
Путін визнав повний колапс з водою у Донецьку