У п’ятницю США евакуювали 79 співробітників та членів їхніх сімей з посольства в Тель-Авіві через зростання напруги між Ізраїлем і Іраном. Евакуація відбулася рейсом до Софії, столиці Болгарії, а потім пасажири мали пересісти на чартерний рейс до Вашингтона. За даними, понад 6400 американців у Ізраїлі заповнили форму для евакуації, а ще 3265 осіб телефонували на гарячу лінію. Щоденно від 300 до 500 осіб можуть потребувати допомоги в евакуації, якщо будуть організовані додаткові рейси. Загалом понад 25 тисяч американців звернулися за інформацією щодо виїзду з Ізраїлю, Західного берега та Ірану. США розглядають можливість додаткових евакуацій. У Ізраїлі проживає близько 700 тисяч американців, більшість з них мають двоє громадянств.
Опублікувати у
Новини світу
США евакуювали персонал посольства з Ізраїлю
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
США дозволили продаж іранської нафти
Опублікувати у
Новини світу
Японія уп’ятеро підвищила вартість віз для іноземців
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Джейк Пол оригінально розпорядився гонораром за бій із легендою