Правоохоронці затримали мера міста Бердичів Сергія Орлюка за підозрою в отриманні неправомірної вигоди. За інформацією Суспільного, кримінальне провадження розслідується у зв’язку з фактом вимагання хабара посадовою особою. За словами речниці Нацполіції, наразі проводяться процесуальні дії на місці затримання. За даними місцевого видання, мера затримали перед переїздом, блокуючи його автомобіль. Слідчі провели обшук, під час якого виявили долари та інші предмети, які запакували в спеціальні пакети. Після цього мера відвезли, ймовірно, до місцевого управління СБУ.
Опублікувати у
Новини України
Поліція затримала мера Бердичева
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України
Опублікувати у
Новини України
З початку доби відбулося 200 боєзіткнень
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Опубліковано
admin
Полісся обрало місце для своїх матчів на євроарені