Ексначальнику Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгену Борисову збільшили розмір застави до 45,42 млн грн. Його звинувачують у перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України та службовому підробленні. Справа розпочалася у 2023 році, але Борисова знову затримали у Києві, коли він мав вийти з СІЗО. Раніше відомо було про організований механізм заробітку на уникаючих мобілізацію чоловіках у Одесі. Також майно Борисова передали управлінню АРМА.
Опублікувати у
Новини України
Ексвоєнкому Борисову збільшили заставу до 45 млн
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР
Опубліковано
admin