Генерал-майор Михайло Драпатий, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, оголосив про свою відставку через трагедію на 239-му полігоні, де загинули українські військові. Він вважає, що не зміг достатньо забезпечити виконання своїх наказів та відчуває особисту відповідальність за цю подію. Драпатий наголосив на важливості честі та відповідальності в армії, а також зазначив, що кругова порука та безкарність є отрутою для військових. Він також ініціював перевірку обставин трагедії, але визнав, що жодна перевірка не поверне загиблих. Михайло Драпатий очолював Сухопутні війська з лютого 2024 року.
Опублікувати у
Новини України
Командувач Сухопутних військ Драпатий подав у відставку
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі “приліт” КАБів, є поранені
Опублікувати у
Новини України
Президент підтвердив ураження двох НПЗ в Росії
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Кроуфорд назвав єдину битву, заради якої може повернутися
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський ініціював нову державну нагороду – орден Європи
Опубліковано
admin
З’явилося відео атаки СБУ на російські аеродроми