Український футболіст Артем Довбик відзначився вирішальним голом у матчі своєї команди проти Фіорентини, принісши їй перемогу. Після гри він розповів журналістам, що для нього важливо відчувати радість від гри і бути корисним для команди. Довбик зазначив, що трофеї та три очки для команди мають велике значення. Відповідаючи на запитання про очікування тренера, він підкреслив, що завжди намагається давати все на полі та постійно вдосконалюватися. Артем також висловив захоплення атмосферою на стадіоні Стадіо Олімпіко та підтримкою вболівальників. Також варто відзначити, що у цьому турі Серії A Ювентус не зміг перемогти Болонью.
Опублікувати у
Новини спорту
Всі хочуть більшого від мене: Довбик відреагував на критику тренера
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
СБУ та Нацполіція затримали агентів фсб, які готували теракт у центрі Києва і хотіли втекти до росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер назвав бій Ітауми з Хрговічем випробуванням у кар’єрі британця
Опубліковано
admin
Свята 5 травня 2025 року: що не можна робити в цей день