Український футболіст Артем Довбик відзначився вирішальним голом у матчі своєї команди проти Фіорентини, принісши їй перемогу. Після гри він розповів журналістам, що для нього важливо відчувати радість від гри і бути корисним для команди. Довбик зазначив, що трофеї та три очки для команди мають велике значення. Відповідаючи на запитання про очікування тренера, він підкреслив, що завжди намагається давати все на полі та постійно вдосконалюватися. Артем також висловив захоплення атмосферою на стадіоні Стадіо Олімпіко та підтримкою вболівальників. Також варто відзначити, що у цьому турі Серії A Ювентус не зміг перемогти Болонью.
Опублікувати у
Новини спорту
Всі хочуть більшого від мене: Довбик відреагував на критику тренера
Вам також може сподобатися
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній
Опубліковано
admin
Свята 5 травня 2025 року: що не можна робити в цей день