У Південному Техасі жителі громади проголосували за створення нового міста Старбас навколо полігону SpaceX. У місті затвердили перших виборних посадових осіб, які є працівниками або колишніми працівниками SpaceX. Більшість мешканців території є працівниками компанії або членами їхніх сімей. SpaceX має проблему з житлом для своїх працівників, тому вони вирішили створити власне місто. Місто має вигляд майже науково-фантастичного фільму з футуристичними будівлями та навіть погруддям Ілона Маска.
Опублікувати у
Новини світу
У Техасі Ілон Маск створив своє місто
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
АРМА передали великий комплекс активів депутата